Новини

Чернігівські атлети вибороли дві нагороди на чемпіонаті України

Чернігівські спортсмени Софія Середа та Іван Степаненко вибороли нагороди на зимовому чемпіонаті України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Змагання днями завершилися в Конча-Заспі.

Про це повідомляє Управління сім’ї, молоді та спорту ЧМР.

Головна мета змагань – відбір на Кубок Європи з метань, що відбудеться з 9 по 10 березня 2024 року у португальській Лейрії.

У третій день змагань, вихованці ДЮСШ «Атлет» міської ради порадували гарними виступами.

Софія Середа посіла друге місце  у метанні диску 1 кг серед дівчат (U18) з результатом 31,39 м.

Іван Степаненко посів трете місце  у метані диску серед юніорів (U20) з особистим результатом (PB) – 36,59 м.