24 лютого – дата, яка назавжди розділила життя на «до» та «після». Мільйони скалічених доль, тисячі невинних жертв. З того дня минув рік, а ніби ціле життя. Та головне, всі хто вистояли та вижили, навчилися цінувати кожен день та ще більше вірити в нашу Перемогу. Про рік, який назавжди змінив нас, поговоримо з чернігівцями.
Моя думка – Рік, який нас змінив
24.02.20230
Related tags :
Війна
Схожі новини:
16.11.20220
Аварійне відключення електроенергії у Чернігові
Сьогодні, 16 листопада о 13 годині Чернігів в аварійному порядку відключили від електропостачання. Причина — напружена ситуація в енергосистемі України.
Про це повідомляє АТ "Чернігівобленерго".
Read More
02.09.20220
Чернігівське підприємство легкої промисловості працює і шукає робітниць
Залишаються працювати у прикордонному з росією обласному центрі та підтримують його економіку, однак, при цьому як ніколи потребують кадрів. Підприємства легкої промисловості, де і до повномасштабної
Read More
05.05.20220
Рашисти продовжують обстрілювати прикордонні райони Чернігівщини та Сумщини
Російські загарбники продовжують вести обстріли прикордонних районів на Чернігівщині та Сумщині. Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.
Так, 4 травня протягом дня, прикордонниками зафікс
Read More

