З початку цього року в чернігівських школах та садочках розпочали готувати за новими правилами і рецептами в рамках реформи харчування. Наскільки школи та садочки підготувалися до нових норм?Чи навчилися кухарі готували страви згідно з новими рекомендаціями? Чи проходили вони якесь навчання перед введенням нового меню? Про це і не тільки говоримо заступницею начальника управління освіти міської ради Оленою Горною.
На часі – Нові норми харчування в закладах освіти
16.02.20220

Related tags :
дитсадки Харчування чернігів школи
Схожі новини:
06.03.20230
Лайфхаки просування своїх матеріалів у Facebook та Instagram відтепер знають чернігівські медійники
Як охопити велику кількість людей, зібрати мільйонні перегляди та лайки у Facebook та Instagram відтепер знають чернігівській журналісти.
Комунікаційна менеджерка незалежної розслідувальної
Read More
24.06.20220
Пройшов «7 кіл пекла» і повернувся боронити країну: історія захисника Чернігова
Боєць Дмитро під час героїчної оборони Новоселівки потрапив до полону. Пройшовши "7 кіл пекла", відмовився від довготермінової реабілітації та повернувся до свого батальйону боронити батьківщину. "Ми
Read More
21.11.20230
«Чернігівський Євромайдан»: побачила світ нова книга про події Революції гідності
Пам’ять - як один з чинників державотворення. Зафіксовані трагічні події вже десятирічної давнини у новій книзі від Сергія Соломахи «Чернігівський Євромайдан: хроніка, факти, спогади». У ній автор по
Read More