Обговорюємо, як цього року проходило голосування за проєкти «Бюджету часті» та озвучуємо ініціативи, які підтримали чернігівці, разом із начальницею відділу звернень громадян Чернігівської міської ради Іриною Брусильцевою.
ВеЧер 19.10.21 – Голосування за проєкти Бюджету участі-2022
19.10.20210

Схожі новини:
09.03.20200
Ярмарок “Що може жінка?”
У Чернігові відкрився 18-й щорічний ярмарок «Що може жінка». В обласному молодіжному центрі протягом трьох днів талановиті майстрині та підприємниці міста та області презентують продукти власного вир
Read More
01.03.20210
67 разів гасили пожежі
Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 67 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам. Повідомляє Управління ДСНС України у Чернігівській облас
Read More
10.01.20230
На Чернігівщині попрощалися з трьома воїнами, які загинули, захищаючи Україну
Сьогодні на Чернігівщині поховали трьох воїнів, які загинули у бою за Незалежність України. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.
У Чернігові 10 січня попрощалися з солдатом Валерієм
Read More