Заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив, що ПЛР-тест показав позитивний результат у чернігівця ,який 13 квітня повернувся додому з Росії. Його дружину з діагнозом COVID-19 вчора госпіталізували до інфекційного відділення другої міської лікарні. Симптомів хвороби у чоловіка немає. Зараз він удома на самоізоляції. Також, як повідомив Олександр Ломако, встановили ще двох людей, які контактували з хворою жінкою. Їм зробили ПЛР-тест, вони на самоізоляції.
У Чернігові другий випадок COVID-19
23.04.20200

Related tags :
Коронавірус
Схожі новини:
03.04.20200
Як лікувати хворих на коронавірус
Єдиний протокол затвердило міністерство охорони
здоров’я.
Міністерство охорони здоров'я затвердило єдиний протокол лікування хворих на COVID-19. У ньому сказано, що за прогнозами госпіталізації по
Read More
16.11.20210
У Covid-лікарнях Чернігова знижується завантаженість ліжок
Чернігівські лікарні, які приймають хворих з коронавірусом, на сьогодні завантажені на 78,2%. За минулий тиждень від Covid-19 одужав 1221 чернігівець. Наразі в медзакладах лікується 395 коронавірусни
Read More
12.03.20200
Філармонійний центр переходить на особливий режим роботи
Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм повідомив про особливий режим роботи у зв’язку з карантином через поширення коронавірусу.
Зокрема, всі концертні заходи
Read More