У Чернігові проходив чемпіонат України з важкої атлетики. До нашого міста з’їхалися найсильніші спортсмени з усіх куточків держави. Напередодні Міжнародного дня жінок у місті проходив чемпіонат області з шахів серед жінок. Про ці та інші спортивні події тижня, що минув, у програмі “Чемпіон”.
Чемпіонат з важкої атлетики та шаховий турнір
08.03.20200
Related tags :
Спорт
Схожі новини:
27.08.20220
«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: Чернігів вийшов на благодійний забіг
Своєю рукою маленька Маша виводить ім’я одного з героїв Чернігівщини - водія роти МТЗ Володимира Моісеєнка, а її тато - командира мінометного розрахунку Сергія Харитонова, аби закріпити на футб
Read More
27.11.20210
“Десна” вирвала перемогу в одеського “Чорноморця”
Чернігівська Десна на виїзді здобула перемогу над одеським Чорноморцем у рамках 16-го туру чемпіонату України. Перемогу чернігівцям приніс гол Андрія Тотовицького, забитий на 27 хвилині матчу.
Про
Read More
21.02.20240
Чернігівські тхеквондисти вибороли низку нагород на Кубку України та Кубку Гетьмана
Спортсмени Чернігова вибороли 8 нагород на Кубку України з тхеквондо ВТФ та відкритому всеукраїнському турнірі «Кубок Гетьмана», що днями завершилися в Хмельницькому.
Про це повідомляє Управління
Read More

