17 серпня спеціалісти з піротехнічних робіт ДСНС України у Чернігівській області знешкодили 10 вибухонебезпених снарядів часів Другої світової війни. Ручну гранату виявили мешканці селища Лосинівка, а 9 артилерійських снарядів знайшли в Прилуцькому районі “чорні” археологи. Піротехніки ДСНС України нагадують – в разі вивлення вибухонебезпечних предметів необхідно негайно викликати рятувальників.
Знахідка чорних археологів
18.08.20200

Related tags :
Вибухівка
Схожі новини:
05.09.20220
У Чернігові в Десні знайшли ручну гранату
Вчора, близько 11-ї години, до поліції надійшло повідомлення, що у річці Десна неподалік берега лежить предмет, схожий на ручну гранату. На місце події негайно направили екіпаж поліції.
За інформа
Read More
17.03.20200
Вибух у дворі житлового будинку
Поліція
відкрила кримінальне провадження та шукає хуліганів.
Поліція розслідує вибух у дворі житлового будинку
поблизу Прилук. Внаслідок вибуху невідомого предмета постраждалих немає.
Інцидент ста
Read More
28.04.20220
На лижній базі у Чернігові знайшли замасковану рашистами «міну»
Ювенальні прокурори оглянули будівлю лижної бази в місті Чернігові, з метою фіксування слідів злочинної агресії російських загарбників.
Як повідомили у Чернігівській обласній прокуратурі, головний
Read More

