Новини

Жителю Козельця дали 4 роки тюрми за хабар

Новозаводський районний суд м. Чернігова підтримав позицію прокуратури та визнав винуватим жителя смт. Козелець у наданні неправомірної вигоди службовій особі. Відтак обвинуваченому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Про це повідомляє Прокуратура Чернігівської області.

«У суді доведено, що обвинувачений пропонував службовій особі незаконну винагороду у сумі 10 тис. грн за припинення перевірки суб’єкта господарювання щодо діяльності газової автозаправної станції, яка працювала без дозвільних документів.  У подальшому, перебуваючи у службовому кабінеті правоохоронця, передав йому частину запропонованої раніше неправомірної вигоди у сумі 4 тис. грн.

Свою винуватість у інкримінованому кримінальному правопорушенні фігурант визнав частково та повідомив суду, що грошові кошти надавав не як неправомірну вигоду, а за допомогу у виготовленні дозвільних документів, необхідних для роботи газової автозаправної станції. Вказані покази були спростовані доказами, наданими прокурором»,-мовиться в повідомленні прокуратури.

Comment here