Новини

“Вольфсбург” – “Десна” 2:0. Гідна гра проти досвідченого суперника

Олександр Рябоконь на дебют виставив перевірений склад – Паст у воротах, Конопля та Мостовий на флангах, а Тамм і Гітченко вцентрі захисту (Імереков травмований). В центрі поля Огіря та Домбровський, зліва Картушов, справа – Калітвінцев. Під нападником Будківський, і на вістрі атаки – Будківський. Німці, до речі, теж виставили бойовий склад.

Повідомляє ФК “Десна”.

16-а хвилина гри – гол Вольфсбурга. Подача з кутового, сумбур в штрафному майданчику і центральний захисник німців Гілавогі в один дотик пробиває повз Паста. 1:0.

На другий тайм замість Картушова вийшов Гуцуляк. Арбітр – на 57 хвилині гри показав жовту картку Тамму. а ще за кілька хвилин – другу. І тут Тамм дійсно сфолив, але звідки перша картка? Майже 30 хвилин Десні грати в меншості…

Вже в доданий арбітром час німецька команда зуміла подвоїти свою перевагу.

Десна дебютувала в єврокубках достойно, показавши якісну гру на німецькому полі.