Анонси подій

Viva Батурин!

Концерт «Viva Батурин!» відбудеться 23 серпня 2019 року, в День Прапора України, на території палацово-паркового ансамблю гетьмана Кирила Розумовського з метою відзначення на високому мистецькому рівні двох значимих дат для історії Батурина та нашої держави: 350-ї річниці заснування гетьманської резиденції у Батурині та 10-ї річниці з дня відкриття для відвідування єдиного гетьманського палацу на теренах України після реставрації 2003–2009 рр.
Учасники концерту: гурт Antytila / Антитіла, гурт OT VINTAХристина Соловій. Ведучий заходу – Сергій Притула – офіційна сторінка.
Меценат – Євген Сур.
Мистецтво та культура допомагає об’єднати навколо якомога більшу кількість людей та сформувати почуття гордості за свою Батьківщину та власну історію. Саме тому актуальність проведення концерту за участю відомих українських гуртів та виконавців надасть можливість привернути увагу суспільства до Батурина та донести важливість розуміння значимості гетьманської резиденції, як політичного та адміністративного центру Гетьманщини у ХVІІ–ХVІІІ cт., адже Батурин займає особливе місце серед гетьманських резиденцій, так як гідно виконував столичні функції Козацької держави найдовше – 53 роки! 
Відреставрований та відкритий для відвідування палац гетьмана України Кирила Розумовського є прикладом повернення із забуття не лише споруди, а й цілої епохи, є переконливим аналогом відродження історії нашої держави. 
Творчий задум концерту покликаний розкрити головний меседж: Батурин – це серце Гетьманщини! Батурин дає розуміння України, її величі та її трагедій, стверджує її здатність до відродження!

Comment here