Свята завершилися час повертатися до нормального життя, та не всі можуть стати на шлях тверезості. Як боротися із залежністю? Як виявити людину в алко- або нарко- сп’янінні? Як можна боротися із водіями, що сідають за кермо в нетверезому стані? Говоримо із лікарем – наркологом обласної психо-неврологічної лікарні Олександром Велігорським.
ВеЧер 26.01.22 – Як боротися із алкогольною залежністю?
26.01.20220

Схожі новини:
28.11.20220
За вихідні у пожежах загинуло двоє жителів Чернігівщини
За минулі вихідні на Чернігівщині сталися дві трагічні пожежі, у яких загинули двоє людей. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонноїроботи ОВА.
Так, у м. Корюківка по
Read More
02.09.20190
Новий тролейбусний маршрут № 6а запрацював у Чернігові
У зв’язку з відтермінуванням відновлення роботи маршруту №11, задля забезпечення перевезення пасажирів мікрорайону Масани 2 вересня розпочинає роботу новий маршрут № 6а «вулиця Незалежності – готель
Read More
15.04.20200
Гравець «Десни» буде доставляти м’ясо, якщо карантин затягнеться
Півзахисник чернігівського ФК «Десна» Сергій Старенький у телепрограмі «Залишайся з футболом» розповів, що чекає закінчення пандемії і сподівається на найшвидше повернення до тренувань та офіційни
Read More