Про зустріч, якої ніколи не було у дійсності, але яка мала місце на сцені облмуздрамтеатру, будемо також говорити в ефірі. 3 грудня відбулася прем’єра «Марлені», про яку поспілкуємося із головним режисером – художнім керівником театру Андрієм Бакіровим та виконавицями головних ролей Оксаною Гребенюк та Світланою Бойко.
ВеЧер 14.12.21 – Прем’єра вистави «Марлені»
14.12.20210

Схожі новини:
21.10.20240
На часі – Рання діагностика раку молочної залози
Жовтень – місяць обізнаності про рак молочних залоз. За статистикою це захворювання займає перше місце за смертністю жінок у світі. У Чернігівській області щорічно виявляють до 400 нових випадків зло
Read More
07.12.20210
Майже 40% чернігівців вже повністю вакцинувалися від Covid-19
Ситуація з захворюваністю на Covid-19 у Чернігові ще не стабільна. За даними медиків, спостерігається певне зростання кількості госпіталізованих хворих на ковід.
За минулий тиждень на коронаврус з
Read More
01.12.20210
На Чернігівщині від Covid-19 щепилися ще 6625 жителів
За минулу добу в Чернігівській області вакцинували 6 625 людей.
За інформацією обласного центру громадського здоров’я, вакциною AstraZeneca щепили 468 осіб, вакциною CoronaVac – 2 
Read More