Новини

В області зафіксували випадок чуми свиней

Перший в цьому році випадок захворювання на африканську чуму свиней зафіксований на території області. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

 Згідно результатів дослідження патологічного матеріалу, доставленого до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, в одній пробі патологічного матеріалу, відібраного від однієї голови дикого кабана, який був відстріляний в рамках моніторингових досліджень на території мисливського угіддя ТОВ «Лисяча Нора» (Ур. «Вербник» обхід № 1 Чернігівського р-ну) виявлено ДНК-вірус африканської чуми свиней (звіт про результати дослідження № 000301 м.п.м./20 від 17.01.2020р.).

 Мисливське угіддя ТОВ «Лисяча Нора» знаходиться на території Козелецького та Чернігівського районів Чернігівської області.

  Наразі проводиться епізоотичне розслідування даного випадку та готуються матеріали до проведення засідань Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Козелецькій та Чернігівській районних державних адміністраціях, розробляються плани заходів та проводяться організаційні заходи по ліквідації та недопущення розповсюдження вірусу африканської чуми свиней.

Comment here