Новини

Ситуація з ГРВІ в області покращується

За минулий тиждень в області захворіло 5473 особи, з них 3051 дитина. Рівень захворюваності нижче епідпорогу на 29,2%. Госпіталізовано 170 осіб, з них 107 дітей (62,9%), повідомляють у ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

У м. Чернігові занедужало 1489 осіб, з них дітей – 726, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 45,9%.
Фахівці повідомляють, перевищення епідемічного рівня захворюваності залишається у Бобровицькому, Ічнянському, Ніжинському, Носівському, Ріпкинському, Семенівському районах .

Станом на 20 лютого освітній процес призупинено в 65 загально-освітніх навчальних закладах Варвинського, Городнянського, Ічнянського, Козелецького, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Прилуцького, Ріпкинського, Сновського, Чернігівського районів та м.Чернігів. Захворюваність на ГРВІ у Чернігові йде на спад, тож у закладах освіти прийнято рішення відновити освітній процес з 24 лютого.

З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 4 зразків біологічного матеріалу, отримано 3 позитивні результати – виділено фрагменти РНК вірусу грипу типу А(Н1pdm 09). Від наслідків грипу в області померло 2 людей (Варвинський та Ніжинський райони).

З початку епідсезону вакциновано 8883 особи, в т.ч. 1799 дітей віком до 6 років.