Новини

СБУ просить громадян зберігати спокій та не вестися на провокації стосовно коронавірусу

         Управління СБ України у Чернігівській області просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою. Про це інформує прес-група Управління СБ України в Чернігівській області.

         Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій закликають всіх зберігати спокій і не піддаватись паніці.

«Не йдіть на провокації та не поширюйте викривлену і неперевірену інформацію щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні.

         У разі виявлення подібних маніпуляцій та інших спроб дестабілізації суспільної обстановки просимо повідомляти про такі факти представників правоохоронних органів. Це, зокрема, стосується даних щодо: готування до організації масових заворушень; грубого порушення вимог уряду щодо загального карантину; зловживань, пов`язаних із створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо.

         У разі виявлення таких фактів просимо невідкладно звертатися на «гарячу лінію» Управління за телефоном (0462) 676-208», – йдеться у повідомленні.

         Нагадуємо, що порушення громадського порядку та суспільного спокою тягне за собою передбачену законом відповідальність.

Comment here