НовиниТОП 5

Рукопашники Чернігова вибороли 11 нагород на Всеукраїнських змаганнях

Чернігівські спортсмени достойно представили область на Кубку України та чемпіонаті України серед юніорів з рукопашного бою.

Змагання проходили у столиціз 14 по 16 травня, повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Рукопашники з усієї країни приїхали позмагатися за звання найкращого.

Чернігівські спортсмени вибороли 11 медалей різного ґатунку.

Так, чемпіонами України стали Андрій Соболевський (60 кг, легкий контакт) та Олександр Авдієвський (75 кг, легкий контакт). Срібло чемпіонату завоювали Владислав Маринічев (75 кг, легкий контакт та дозований контакт), Роман Жигір (65 кг, легкий контакт) та  Нікіта Несін (60 кг, легкий контакт). Бронзу виборов Нікіта Несін (60 кг, дозований контакт).

У змаганнях дорослих на Кубку України переможцями стали: Олександр Єрмоленко (80 кг ЛК) та Євген Хотінь (90 кг ЛК), брозну завоювали: Дмитро Петрик (+90 кг ЛК), Владислав Шелупець (90 кг ЛК) та Денис Соляник (65 кг ДК).

Завдяки перемогам майстрів спорту міжнародного класу, спортсменам СК “ОКТАНТ” Олександра Єрмоленко та Євгена Хотіня збірна команда Чернігова виборола друге загальнокомандне місце в Кубку України.