Новини

Родина з Чернігова стала призером Всеукраїнських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Фінал Всеукраїнського фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім’я” відбувся в  м. Києві, 25-27 вересня.

Як повідомили у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА, за першість у фестивалі боролись 17 сімей із різних областей України.

Сім’я Закружних з Чернігова представляла область на Всеукраїнському фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Вони стали бронзовими призерами змагань. Срібло завоювала команда з  Херсонської області, а переможцями Фестивалю стала сім’я з Хмельницької області.

Щорічні змагання серед активних спортивних сімей організовують Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” за сприянням Міністерства молоді та спорту України.