У Чернігові на вулиці Любецькій горів склад пиломатеріалів. Займання сталося в побутовому приміщенні. За викликом до місця події прибули 2 пожежно-рятувальні підрозділи. Вогонь за годину ліквідували. На щастя ніхто не постраждав. Вогонь пошкодив перекриття побутового приміщення площею 1 метр квадратний. Ймовірна причина- порушення правил пожежної безпеки при монтажі нагрівальної печі та димаря. Збитки встановлюються.
Подробиці пожежі на складі пиломатеріалів
10.02.20200
Related tags :
Пожежа
Схожі новини:
16.03.20200
Фатальна пожежа: у вогні загинув господар дачі
Трагедія сталася біля с. Березанка Чернігівського району на території садівничого товариства "Здоров'я" по вул. Садовій, №17 о 13 год. 03 хв. 15 березня.
Як повідомили в Управлінні ДСНС у Чернігів
Read More
04.03.20200
Пожежа в Ніжинському агротехнічному інституті
Сьогодні, 4 березня, близько 11 години сталася пожежа будівлі котельні на території відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехн
Read More
18.11.20220
За добу на Чернігівщині у пожежах загинуло двоє людей
За останню добу на Чернігівщині сталося дві пожежі, у яких загинуло двоє людей.
За інформацією ГУ ДСНС у Чернігівській області, вранці 17 листопада у с. Хрещате Кіптівської територіальної громади
Read More

