Новини

П’яні витівки, мешканки Ніжина, про COVID-19, закінчилися штрафом

Поліція притягне до відповідальності жінку, яка викликала медиків та з невідомих причин сказала їм, що приїхала з Італії і має ознаки COVID-19.

Про це повідомили у Секторі комунікації поліції Чернігівської області.

25 березня поліції стало відомо, що тест на короновірус у госпіталізованої тиждень тому жінки негативний. Більше того, у жінки немає закордонного паспорту і вона не перетинала кордон.

Упродовж тижня жінка перебувала в інфекційному відділенні центральної лікарні під цілодобовою охороною співробітників Ніжинського відділу поліції. Наразі її відпустили додому.

Поліція вбачає в діях жінки одразу три правопорушення:

  • Поширення неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку (стаття 173-1 Кодексу України про адміністративні покарання)
  • Неправдивий виклик спеціальних служб, таких як поліція та медики (стаття 183 Кодексу України про адміністративні покарання);
  • Розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді (стаття 178 Кодексу України про адміністративні покарання);

За останнє порушення на жінку накладено штраф. Протоколи за поширення неправдивих чуток та неправдивий виклик спеціальних служб будуть направлені до суду і адміністративної комісії для розгляду та прийняття рішення.

Поліція Чернігівщини звертається до громадян з проханням утриматися від таких жартів, адже за них доведеться відповідати перед законом.

Comment here