Новини

Операція «Полісся». На кордоні тренуються, як реагувати на спроби прориву мігрантів

Featured Video Play Icon

На Чернігівщині 2 грудня проходили тренування силових структур, залучених до операції «Полісся». Відпрацьовували алгоритм реагування та взаємодії під час спроб масового порушення державного кордону на суші та прикордонних водоймах.

Про це повідомили Новий Чернігів у Держприкордонслужбі України.

Наймасовіші заходи проводилися поблизу пункту пропуску «Нові Яриловичі». Тут охоронці кордону у тісній взаємодії із силами Національної гвардії, Нацполіції, СБУ, ЗСУ, ДСНС та іншими задіяними резервами змоделювали ситуації, коли організовані групи порушників кордону намагалися прорватися на територію України.

За умовним завданням, нелегали обійшли пункт пропуску поблизу села Скиток, пошкодили частину інженерних споруд та намагалися прорватися через кордон, в тому числі застосовуючи фізичну силу, каміння, гілки та інші підручні засоби проти правоохоронців.

За інформацією Держприкордонслужби, під час цих навчань була відпрацьована логістика оперативної доставки резервів на ділянку, де була зафіксована спроба групового прориву кордону. Представники різних відомств тренувалися спільно виконувати завдання за призначенням задля досягнення єдиної мети і, за оцінками організаторів тренувань, якісно впоралися з поставленими завданнями.

Відео Держприкордонслужби України.