Новини

Олена Костевич виборола срібло на Чемпіонаті світу з кульової стрільби

Чернігівська стрільчиня Олена Костевич виборола нагороду на Чемпіонаті світу з кульової стрільби, що проходить у Баку (Азербайджан).

Про це повідомляє НОК України.

Дивіться також: Ракетний удар по Чернігову – відео з місця події

Срібло приносить Україні чемпіонка та триразова бронзова медалістка Олімпійських ігор Олена Костевич, – зазначають у НОК.

На другу сходинку п’єдесталу 38-річна спортсменка з Чернігова зійшла у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

Кваліфікувавшись у фінальну вісімку з сьомим результатом, на першому етапі вирішальної стадії підопічна Ігоря Чередінова зуміла вийти в лідери, і у боротьбі з вибуванням дійшла до дуелі за золото, де поступилася німкені Дорен Веннекамп (31:40), результат якої став повторенням світового рекорду.

Відзначимо, що для Олени Костевич це четверта індивідуальна і шоста загалом медаль на чемпіонатах світу. Свою першу нагороду вона виборола 21 рік тому і продовжує тримати марку.