Новини

Найкращі медики країни отримали «Орден Святого Пантелеймона»

Днями в Національній філармонії України відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих лікарів, молодших медичних працівників та благодійників Відзнаками за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона».

Про це інформує Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА.
Ініціатором заходу виступила громадська організація «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», яка з 2017 року започаткувала громадську винагороду за професіоналізм та гуманістичну діяльність у галузі охорони здоров’я.
Протягом року після багаторівневого відбору по всій Україні було визначено 20 номінантів, серед яких обирали переможців у п’яти номінаціях. 
За результатами конкурсу орден в номінації «Найкращий лікар» отримав завідувач ортопедо-травматичним відділенням Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Іван Жердев; в номінації «Найкращий медичний працівник» – медсестра ТМО «Психіатрія» з м. Києва Валентина Кодола та операційна медсестра абдомінальної та невідкладної хірургії та колопроктології ВМКЦ ПР з м. Одеси Інна Моргун; в номінації «Новатор охорони здоров’я» переміг головний лікар, завідувач відділом кісткової онкології «Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України» Олег Вирва з м. Харкова; в номінації «За досягнення в міжнародному співробітництві в охорони здоров’я» – директор «Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України» Микола Тронько; в номінації «Взірець служіння суспільству» – завідувач відділенням паліативно-хоспісної допомоги Лебединської центральної районної лікарні Сергій Костюк. Представників Чернігівської області серед нагороджених не було.

Comment here