Новини

На весні у Чернігові планують висадити більше 600 дерев

Весною у Чернігові планують висадити більше 600 дерев.  350 саджанців з’являться на вулицях міста і близько 300 – дворах.

Про плани з озеленення міста на найближчі місяці йшла мова на нараді в муніципалітеті.

Як повідомили в Управлінні ЖКГ міської ради, цього року, як і минулого, уздовж вулиць висаджуватимуть саджанці віком 5-7 років та від 18 см у обхваті. Це досить великі молоді дерева, що відразу формуватимуть завершений вигляд вулиць та зелених зон.

Весною дерева планують висаджувати далі на вулиці Шевченка, на вулицях Хлібопекарська і Князя Чорного, на проспекті Перемоги від вулиці Попудренка до 5 кутів, на вулицях Доценка і Космонавтів. По проспекту Миру від Красної площі до вулиці В’ячеслава Чорновола – біля доріг та на бульварах. У сквері Богдана Хмельницького передбачають сформувати озеленення навколо пам’ятника гетьману та замінити деякі старі дерева. На міському пляжі «Золотий берег» продовжать вербову алею.

Є запит на озеленення дворів між житловими будинками. Для цього частково планується використати саджанці з вулиці Берегової. Вони були посаджені кілька років тому зовсім маленькими, тож збитків від пересадки не буде. Натомість на Береговій посадять більш дорослі дерева.

Також міський голова дав завдання проконсультуватися з дендрологами з приводу озеленення Дитинця. Грамотний підбор рослин дозволить у майбутньому перетворити його в дендрологічний парк. Вал поєднає історичний аспект з розважальним – на місці дворянського зібрання у перспективі розглядається можливість облаштування ігрової зони для дітей.