Новини

На кордоні в межах Чернігівщини перевіряють температуру

У Чернігівському прикордонному загоні повідомляють , що розроблений алгоритм подальших дій прикордонників, митників, лікарів та представників органів місцевої влади у разі виявлення осіб з підвищеною температурою та явними ознаками захворюваності.

При цьому скринінг температури у подорожніх – перший етап виявлення небезпечного захворювання, який також проводиться і в інших країнах світу. Всі пункти пропуску через державний кордон України в межах Чернігівщини, без виключення, забезпечені необхідним обладнанням для проведення безконтактного вимірювання температури у громадян, які перетинатимуть кордон на в’їзд до України. Обладнання отримане централізовано та від Чернігівської обласної державної адміністрації.

Прикордонники роблять все належне для того, щоб особи з видимими ознаками захворюваності були виявлені на кордоні. Люди, в яких за результатами температурного контролю, буде виявлено підвищену температуру тіла та явні ознаки захворювання направлятимуться для проведення додаткового медичного обстеження.

Громадян просять з розумінням поставитися до заходів, які запроваджуються в пунктах пропуску. Зберігати спокій та не забувати, що інформаційна безпека не менш важлива.

В свою чергу прикордонники робитимуть все належне аби люди, перетинаючи кордон, не відчували незручностей.

Comment here