6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил. Цьогоріч військове формування святкує 30-ту річницю створення. Про особливості призовної кампанії на Чернігівщині, переваги служби за контрактом та у військовому резерві, а також інші актуальні питання говоримо з обласним військовим комісаром – полковником Олегом Гончаруком.
На часі – Про військову службу
01.12.20210

Related tags :
чернігів Чернігівський військовий комісаріат
Схожі новини:
27.01.20220
Розпочалася 16-а сесія міської ради
У Чернігові розпочала свою роботу 16-а сесія міської ради VIIІ скликання. У залі зареєструвалося 34 депутати та міський голова.
На порядку денному засідання близько 20 важливих для громади питань
Read More
13.05.20200
На користь дітей
14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ ПЕРЕРАХОВАНО ДІТЯМ ЧЕРНІГІВЩИНИ. Повідомляє прес- служба Північно - Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України. Ці кошти вдалося стягнути з н
Read More
14.12.20210
Ситуація з COVID у Чернігові покращується
Кількість хворих на COVID у Чернігові знижується. Одужавших більшає. Така позитивна тенденція спостерігається у місті останні два тижні, - повідомив на ранковій нараді керівник другої міської лікарні
Read More