Максим – воїн десантно-штурмових військ ЗСУ. Повномасштабне вторгнення російських окупантів зустрів на Донецькому напрямку. Згодом боронив від ворога Харківщину. У бою біля Максима розірвалися дві ворожі міни. Він був важко поранений і, здавалося б, мав залишитися вдома, але після лікування і реабілітації повернувся на службу. Тепер він в обласному ТЦК та СП мотивує та передає свій бойовий досвід іншим. Дивіться історію незламного воїна.
“Ми воюємо за нашу країну, за наші сім’ї та дітей. І будемо стояти до останнього”
18.07.20240
Related tags :
Захисники
Схожі новини:
30.08.20220
Чернігівщина провела в останню путь воїна-героя, який загинув на Донеччині
Сьогодні Чернігівщина попрощалася з воїном Віктором Свіргуном, який загинув на Донеччині.
Про це повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП.
Народився Віктор Свіргун 3 березня 1978 року у
Read More
08.01.20250
Зустрів кохання після ампутації. Дмитро Бондар “Манюня” про свій шлях відновлення і реабілітації
Пройшов через АТО, а під час повномасштабного вторгнення став на захист рідного Чернігова. У березні 22-го Дмитро Бондар втратив ногу, але попри це не зупинився. Ветеран знайшов цікаву роботу, кохану
Read More
06.10.20240
На Чернігівщині попрощалися з двома полеглими Захисниками
Чернігівщина втратила ще двох Героїв. 6 жовтня на Прилуччині провели в останню путь старшого солдата Володимира Левченка та молодшого сержанта Олександра Найка, які полегли у боях на фронті.
Про ц
Read More

