Новини

Модернізація системи оповіщення: у Чернігові працює 28 електросирен, ще три вимкнені

У Чернігівській області продовжуються роботи із модернізації та створення місцевих систем оповіщення. Партнери зі США готові підписати контракт на розроблення технічних умов для відповідного проєкту.

Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОВА.

Читайте також: В Україні продовжили воєнний стан та мобілізацію ще на 90 діб

Усього по області встановлено 108 електросирен, з них 52 – запускаються централізовано, а 56 – мають автономний запуск. Зокрема, у м. Чернігові вставлена 31 електросирена, з яких 24 – централізованого запуску та 7 – автономного запуску. Три електросирени централізованого запуску у м. Чернігові не працюють із-за пошкоджених ліній зв’язку. На сьогоднішній день ведуться роботи щодо відновлення мереж живлення.

У колишніх районних центрах залишились системи оповіщення — про небезпеку місцевих жителів сповіщають від однієї до трьох сирен.

У селищах Десна та Гончарівське працюють більш сучасні системи оповіщення. Також модернізовано відповідну систему у м. Бобровиці та розглядається питання встановлення системи оповіщення і у інших населених пунктах громади. Така ж робота проводиться в Городнянській та Остерській територіальних громадах.