Новини

Ігоря Чередінова відзначили Європейською олімпійською лавровою нагородою

Ігор Чередінов, заслужений тренер України, особистий тренер олімпійської чемпіонки та триразової бронзової призерки Олімпійських Ігор Олени Костевич удостоєний високої нагороди Міжнародного олімпійського комітету – Європейської олімпійської лаврової нагороди.

Про це повідомляє НОК України.

Ця нагорода вручається за значний внесок у розвиток спорту в своїй країні, досягнення видатних заслуг у світі спорту, внесок у розвиток співпраці між Національними олімпійськими комітетами Європи.

Урочиста церемонія вручення лаврової нагороди відбулась під час

41-го щорічного семінару Європейських Олімпійських Комітетів, що проходить в словацькому місті Шаморін.

Такої високої відзнаки ЄОК Ігор Чередінов удостоєний за свою професійну діяльність. Упродовж трьох десятиліть він підготував цілу плеяду видатних спортсменів, які є постійними учасниками та медалістами міжнародних змагань усіх рівнів.

«Європейська лаврова нагорода є високою оцінкою роботи всієї Олімпійської родини України та ще одним визнанням європейською спільнотою авторитету українського спорту. Щиро дякую всій команді за підтримку. Найкращі побажання успіхів на майбутніх Олімпійських іграх у Парижі, де, переконаний, ми продовжимо та примножимо наші славні спортивні традиції», – наголосив лауреат.