Новини

Гирьовики Чернігівщини Олег Середа та Євгеній Каліберда – чемпіони України

Спортсмени Чернігівщини Євгеній Каліберда та Олег Середа вибороли перемогу на чемпіонаті України з гирьового спорту, що проходив  з 2 по 6 березня в Івано-Франківській області.

Про це повідомили у Чернігівському обласному осередку гирьового спорту.

Перемогу в гирьовому двоборстві (поштов, ривок) здобув досвідчений спортсмен Олег Середа. Ще дві «срібні» медалі Олег виборов у вправі «поштовх довгим циклом» та  «гвардійський ривок».

Слід зазначити, цим видом спорту Олег Середа займається вже 18 років.  Він неодноразовий чемпіон України, переможець та призер Кубка України, багатьох міжнародних турнірів. У 2021 році Олег здобув титул чемпіона світу з гирьового спорту.

Ще одну «золоту» нагороду до скарбнички області на цьому чемпіонаті здобув Євген Каліберда з Бобровиці. Він посів перше місце у вправі «поштовх довгим циклом двох гирь вагою 24 кг» – протягом 10 хвилин він виконав 71 підйом.

За результатами чемпіонату обидва гирьовика Чернігівщини пройшли відбир на чемпіонат Європи, який відбудеться у квітні в Греції.