Бустерна доза – колоти чи ні? Чи є протипокази? Де можна сьогодні зробити додаткове щеплення та яким препаратом? Чи правда, що бустерна доза захищає від нового штаму корона вірусу «Омікрон». Про все це поговоримо сьогодні у програмі «Ескулап». Гість студії сімейний лікар Олександр Зленко.
Ескулап – Бустерна доза вакцина проти Covid-19
17.01.20220
Related tags :
COVID-19 Вакцинація Коронавірус чернігів
Схожі новини:
12.10.20210
У Чернігівській області за добу на коронавірус захворіли 247 людей, 10 померли
За минулу добу на Чернігівщині зафіксовано 247 нових випадків COVID-19. Зокрема, 129 — у Ніжинському районі, 68 — у Чернігівському (в тому числі 39 — у Чернігові), 25 — у Корюківському, 15 — у Новгор
Read More
15.11.20230
Різдвяні традиції: чернігівських дітей навчають автентичних колядок
Софія та Анна разом з батьками прийшли на перший майстер-клас “Різдвяноїкапели”. Розповідають: із великим задоволенням поспішали на цей урок, аби краще пізнати традиції Чернігівщини.
- Я побачила
Read More
29.11.20210
Всі школи Чернігова працюють в очному режимі
29 листопада всі чернігівські заклади загальної середньої освіти приступили до звичного режиму роботи.
За словами заступниці начальника управління освіти міської ради Олени Горної, вчителі, які
Read More

