Новини

Дороги Чернігівщини облаштовують для нормального проїзду

Шляхи Чернігівської області продовжують приводити до ладу. Так, 30 квітня, у роботах було задіяно 69 працівників та 36 одиниць техніки.

Про це повідомляє Служба автодоріг Чернігівської області.

Завершено роботи на пошкодженому мості на шляху Н-27 Чернігів — Мена — Сосниця — Грем’яч біля с. Снов’янка. Учора тут вклали дерев’яний настил та відкрили рух транспорту через тимчасовий переїзд.

Також дорожники закінчили облаштування ще одного переїзду через зруйновану споруду — на дорозі Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів.

Читайте також: Рух транспорту через міст в районі Снов’янки відновлено

Тривали роботи з будівництва переїзду через один з пошкоджених невеликих мостів на трасі М-01 Київ — Чернігів у Чернігівському районі. Тут робітники працювали над розробкою та перевезенням ґрунту.

Продовжувався ямковий ремонт шляхів у київському напрямку. Гарячим асфальтобетоном учора ремонтували покриття на дорозі Т-10-08 Київ – Літочки – Кіпті (327 кв. метрів) та двох ділянках Р-69 Київ — Вишгород — Десна — Чернігів (470 кв. метрів). Пневмоструменевим методом – ще на одному відрізку Р-69 (110 кв. метрів).

На дорозі Т-25-35 Козелець — Остер — Карпилівка — Сорокошичі цього дня працювали на чотирьох ділянках. Дорожники очистили понад 10 км покриття, ремонтували металеві бар’єрні огородження, фрезерували покриття для подальшого ремонту.