Новини

Десна перемогла Зорю

У домашньому поєдинку , в рамках 22-го туру чемпіонату України, чернігівська «Десна» перемогла луганську «Зорю». Матч відбувся на стадіоні Гагаріна в Чернігові.

Матч розпочався із декількох порушень зі сторін обох команд. З перших хвилин гості проявляли більшу ініціативу у атакувальному плані.

На 7 хвилині гравець луганської “Зорі” Лєднєв чудово виконав штрафний удар – м’яч пролетів трохи вище воріт.

На 37-й хвилині “Десна” виходить вперед у рахунку. Чудова контратака вийшла у деснянців. У декілька передач футболісти “Десни” пройшли до штрафного майданчика, де Філіппов майстер обіграв захисника та пробив у ворота Махарадзе, м’яч пролетів поміж ніг голкіпера – 1:0. У другому таймі було кілька небезпечних моментів як з боку суперника, так і Десни. Втім, м’яч пролетав вище воріт. Тож, фінальний свисток зафіксував рахунок – 1:0 на користь чернігівців.