Промовою з нагоди Дня міста і привітань розпочав засідання позачергової 21-ї сесії Чернігівської міської ради 8 скликання Владислав Атрошенко. Зокрема, міський голова зазначив, що цей день вперше відзначається у військовий час. Місто з 1300-річною історією вкотре героїчно боронить свою землю. На засіданні сесії чернігівцям, які проявили мужність і героїзм під час оборони Чернігова, вручили Подяки міського голови.
ДепКорпус – 21-ша позачергова сесія міської ради VIIIскликання
26.09.20220

Related tags :
Війна День міста Сесія чернігів
Схожі новини:
30.07.20220
На Чернігівщині попрощалися з бойовим медиком Андрієм Сєрим
Сьогодні Ріпкинщина провела в останню путь земляка - старшого сержанта Андрія Сєрого, який загинув у бою біля с. Білогірка, що на Херсонщині.
Про це повідомили у Чернігівському обласному ТЦК та СП
Read More
22.12.20220
Робота під обстрілами: енергетики міста розповіли, як повертали світло в домівки чернігівців
Дати чернігівцям світло навіть під обстрілами. Так працювали в період активних бойових дій фахівці комунального підприємства «Міськсвітло». 22 грудня вони святкують День енергетика. Електромонтер Ден
Read More
06.02.20240
Чернігівська легкоатлетка Анна Жмурко здобула перемогу на чемпіонаті України
Чернігівська спортсменка Анна Жмурко виборола золоту нагороду на чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні, що днями завершився у Києві.
Про це повідомляє Федераці
Read More