Новини

Чоловік сяде за грати за розбійний напад

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 15.10.2019 місцевого жителя засуджено за напад з метою заволодіння чужим майном (ч. 1 ст. 187 КК України).

Про це повідомляє Чернігівська місцева прокуратура.
Під час судового розгляду прокурором Чернігівської місцевої прокуратури доведено, що чоловік, 25.08.2018, близько «04» години «00» хвилин, знаходячись на вулиці неподалік будинку № 195-Б по вул. 1-го Травня у м. Чернігові, з метою заволодіння чужим майном, наніс один удар кулаком правої руки в область голови та два удари ногою в область тулуба потерпілому, після чого відкрито заволодів мобільним телефоном та грошовими коштами останнього в сумі 700 грн.
Хоча в судовому засіданні обвинувачений заперечував напад саме з метою заволодіння майном потерпілого, на підтвердження пред’явленого обвинувачення прокурором суду надано беззаперечні докази такого.
Враховуючи, що раніше чоловік вже неодноразово засуджувався за вчинення злочинів майнового характеру, а також відсутність обставин, що пом’якшують покарання, вироком суду йому призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Comment here