Новини

Чернігівські стрільці вибороли 14 нагород на літньому чемпіонаті України

Чернігівські спортсмени вдало виступили на відкритому літньому чемпіонаті України з кульової стрільби, що 1 липня завершився у Вінниці.

На змаганнях Чернігівщину представляли вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ «Авангард» Чернігівської міської ради.

Наші спортсмени здобули 14 нагород різного ґатунку.

У змаганнях серед чоловіків у вправі ГП-12 Артем Синявський, Єгор Дячук та Дмитро Кравець посіли 3-є місце в командному заліку.

Серед жінок у вправі ГП-12 та ГП-11а Анастасія Білаш, Катерина Пода та Олександра Мартинюк також вибороли 3-є місце в командному заліку.

У вправі ПП-3 Вікторія Шлехт здобула перемогу, а Інна Афонченко стала бронзовою призеркою. Разом з Галиною Авраменко, дівчата посіли 2-е місце в командному заліку в цій же вправі.

Юрій Попружний, Дмитро Бобор та Ігор Соловей зайняли 2-е місце в командному заліку у вправі ПП-3 серед чоловіків.