Новини

Чернігівські спортсмени вибороли 11 медалей на Дефлімпіаді

На XXIV літніх Дефлімпійських іграх-2021, що нині тривають у Бразилії, чернігівські спортсмени вже здобули 10 золотих нагород та одну срібну.

Так, шість медалей, п’ять з яких золоті, виборов плавець Олексій Коломієць. Срібну нагороду спортсмен здобув в останній день змагань з плавання, 9 травня. Перед цим, 7 травня, чернігівець завоював першість на дистанції 200 м брасом.

Скарбничку нагород поповнив ще один чернігівський плавець — Владислав Адамович. У його активі — два «золота».

Тричі чемпіонкою стала і чернігівська стрільчиня Інна Афонченко. 8 травня вона разом з Олексієм Лазебником здобула другу золоту медаль у стрільбі (мікст) з пневматичного пістолета. А вже 9 травня Інна перемогла у вправі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

Дефлімпіада триватиме до кінця цього тижня. Національна збірна команда продовжує утримувати лідерство. Станом на 9 травня спортсмени вибороли 89 нагород: 42 золотих, 22 срібні та 25 бронзових.