Новини

Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова стала чемпіонкою Кубку Європи

Чернігівська спорсменка Анна Казакова виборола золоту нагороду на етапі Кубку Єропи з дзюдо. Змагання серед спортсменів до 21 року проходили у польскому містечку Познань.

Про це повідомляє Федерація дзюдо України на сторінці у ФБ.

У перший змагальний день Анна Казакова зійшла на найвищу сходинку п’єдестала у категорії до 78 кг.

Чернігівська спортсменка розпочала свій турнірний шлях з другого раунду, де іппоном здолала представницю Туреччини Коркмаз, після чого у чвертьфіналі так само іппоном розібралася з господаркою татамі полячкою Мусжинською.

У півфіналі Анна здолала турчанку Агас, а у фіналі менш ніж за півхвилини перемогла ще одну представницю Туреччини Ціцек.

Це перше золото з континентальних Кубків для нашої дзюдоїстки.

Загалом за два змагальні дні команда України завоювала 6 нагород (1 – золота, 1 – срібна та 4 – бронзові) і посіла 6 місце в загальномедальному заліку.