Новини

Чернігівські велосипедисти здобули 18 нагород на чемпіонаті України

Фото ілюстроване.

Чернігівські спортсмени вибороли 18 нагород різного ґатунку на чемпіонаті України  з велосипедного спорту.

Змагання проходили в Кропивницькому з 18 по 20 червня, повідомляють у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Вихованці позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа “Україна” Чернігівської міської ради боролися в різних гонках етапів чемпіонату.

В індивідуальній гонці на час серед юнаків перемогу здобули Михайло Лавренко та Микита Власенко.

Серед молодших дівчат золоту медаль чемпіонату вибороли  Вікторія Бадерик, Анастасія Полуян, Діана Лутченко, Діана Отрош.

Серед юніорок І місце  зайняли Ольга Светюха, Анастасія Рубаненко.

В олімпійському крос-кантрі серед юнаків переміг Михайло Лавренко.

У цьому ж виді серед юніорок  І місце зайняла Ольга Светюха, а серед дівчат – Анастасія Рубаненко. Серед молодших дівчат перемогу здобула Вікторія Бадерик, а ІІІ місце посіла Анастасія Полуян.

У шорт-треку серед юніорок золоту медаль чемпіонату виборола Ольга Светюха, серед дівчат першою була Анастасія Рубаненко.

Серед молодших дівчат ІІ і ІІІ сходинку п’єдесталу зайняли Вікторія Бадерик та Анастасія Полуян.

Серед юнаків у шорт-треку бронзову медаль чемпіонату виборов Михайло Лавренко.