Новини

Чернігівські дзюдоїстки привезли нагороди з чемпіонату України

Дзюдоїстки Чернігова вибороли чотири нагороди на відкритому Кубку України, який проходив у Києві.

Про це повідомили у Департаменті сім’ї, молоді та спорту ОДА.

У змаганнях взяли участь 349 учасників, представники 27 команд України, країн Литви, Кіпру, Австрії, Туркменістану та Грузії.

Вихованки КЗ «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» Чернігівської обласної ради вибороли чотири нагороди. Переможницями чемпіонату стали Марія Буйок (вагова категорія до 52 кг) та  Наталія Чистякова (в/к до 70 кг).  На третю сходинку п’єдестали зійшли Юлія Гребеножко (в/к до 63 кг) та  Наталія Смаль (в/к до 70 кг).

У підсумку команда Чернігівської області зайняла ІІІ місце. Переможниці змагань братимуть участь в чемпіонаті світу серед дорослих, що відбудеться у червні в Будапешті.