Вночі патрульні отримали інформацію від небайдужого громадянина, що центром міста їздить автомобіль ВАЗ-21099, водій якого може бути п’яним. Повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області. Перевіряючи інформацію, один з патрульних екіпажів виявив та зупинив транспортний засіб, про який ішлося у повідомленні. З’ясувалося, що за кермом авто перебував 22-річний житель Сосницького району.Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Громадянин погодився пройти огляд у медичному закладі. Результат виявився позитивним – алкогольне сп’яніння.Поліцейські склали на водія адмінпротокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) КУпАП.
Чернігівець повідомив до поліції про нетверезого водія
04.02.20210

Схожі новини:
13.07.20210
На Чернігівщині визначили лауреатів премії імені Верьовки
Визначено лауреатів цьогорічної обласної Премії імені Григорія Верьовки. У номінації "вокально-хорове мистецтво" переможцем став заслужений народний аматорський хор "Десна" Міського Палацу культури.
Read More
20.09.20210
Цьогорічний напівмарафон у Чернігові зібрав понад 1500 бігунів
19 вересня на Красній площі у Чернігові стартував напівмарафон "Нова Пошта". Понад 1500 учасників долали центральними вулицями міста дистанції у півтора, 5, 10 та 21 км. Чернігів бере участь у напівм
Read More
17.01.20200
На Чернігівщині у палаючій дачі загинуло двоє чоловіків
Трагедія сталася в с. Мажугівка Чернігівського району на території садівничого товариства "Лісне-1" (ділянка №139) о 14 год. 43 хв. 16 січня.
Про це повідомили в Управлінні ДСНС у
Чернігівській о
Read More