Новини

Чернігів чистять від рясного снігу

З ранку неділі Чернігів накрив рясний снігопад. За інформацією Чернігівського обласного центру з гідрометеорології, за добу випало 15 см снігу. Ще вчора на розчищення доріг та вулиць від опадів вийшли чернігівські комунальники. У посиленому режимі вони працюють з початку снігопаду.

За інформацією АТП-2528, на прибирання снігу  залучено 21 одиницю техніки: 10 машин, 10 тракторів і навантажувач. Вранці, 10 січня, всі головні дороги в Чернігові повністю очищені від снігу.

 На розчищенні зупинок, переходів, перехресть продовжують працювати 42 прибиральники.

У парках та скверах сніг прибирають працівники Зеленбуду. На прибудинкових територіях та під’їздах до багатоповерхових житлових будинків за розчистку від снігу відповідають ЖЕКи, КП Новозаводське та Деснянське.

Залишені на проїжджій частині автомобілі, які заважають прибиранню вулиць, будуть прибирати на штрафмайданчик за допомогою евакуатора, повідомляють комунальники.

Загалом усіма комунальними підприємствами в прибиранні снігу були задіяні 357 працівників та 58 одиниць техніки.

У свою чергу поліція Чернігівщини закликає водіїв бути максимально уважними та обережними під час погіршення погодних умов. Синоптики прогнозують замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні, тобто ожеледицю. Тож водіям транспорту та пішоходам рекомендують неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.