Фракція “Рідний Дім” ініціює запровадження безкоштовного проїзду для пенсіонерів та людей з інвалідністю третьої групи не лише в тролейбусах, а й в автобусах міста. Запропонована модель передбачає 30 безкоштовних поїздок на місяць, що дозволить збалансувати навантаження на транспортну систему та міський бюджет. Депутати міської ради мають розглянути цю ініціативу на найближчому засіданні сесії.
Безоплатний проїзд для пенсіонерів та людей з інвалідністю: ініціатива фракції “Рідний Дім”
19.02.20250
Схожі новини:
05.11.20220
З мінометів та артилерії росіяни обстріляли прикордонні громади на Чернігівщині: понад 60 вибухів
За останні добу російська армія інтенсивно обстрілювати прикордонні громади Чернігівської області. Всього ворогом було випущено більше 60 мін та снарядів по території Семенівської, Новгород-Сіверсько
Read More
15.09.20210
50-титисячний вакцинований у Чернігові
Костянтин Горовий став п'ятдесятитисячним вакцинованим у Чернігові. Каже, зробив щеплення CORONAVAC і йому повідомили, що він відкрив новий відлік кількості людей, які захистили себе від
Read More

