Фракція “Рідний Дім” ініціює запровадження безкоштовного проїзду для пенсіонерів та людей з інвалідністю третьої групи не лише в тролейбусах, а й в автобусах міста. Запропонована модель передбачає 30 безкоштовних поїздок на місяць, що дозволить збалансувати навантаження на транспортну систему та міський бюджет. Депутати міської ради мають розглянути цю ініціативу на найближчому засіданні сесії.
Безоплатний проїзд для пенсіонерів та людей з інвалідністю: ініціатива фракції “Рідний Дім”
19.02.20250
Схожі новини:
22.07.20210
Чернігів: перехрестя 1-го Травня та Кільцевої готове до асфальтування
У мікрорайоні Олександрівка, на перехресті вул. Кільцевої та вул. 1-го Травня, тривають роботи з облаштування руху по колу.
Як повідомляє пресслужба міської ради, наразі тут вже зняли
Read More
17.05.20190
Звістка про загибель
Про процедуру вручення скорботного сповіщення про загибель бійця.
Read More
01.11.20240
У Чернігові відкривають рух по вулиці Івана Мазепи
Завтра, 2 листопада, у Чернігові планується відкриття руху транспорту по вулиці Мазепи.
Про це повідомив в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако.
Читайте також: На трьох вулицях Ч
Read More

