Бізнес:
Життя міста:
Більше програм:
Програми минулих років (З архівів ТБ):
Віз без Vis
Віз без віз- Щоб отримати враження, не обов’язково їхати за кордон.
Захоплююча подорож селами Чернігівщини на гужовому транспорті .
Авторський проект Алли Клименко у пошуках цікавої історії, самобутньої культури та унікальних місць сільської глибинки. Баба з возу – кобилі легше? ..Та у нашому випадку – баба на возі!
І поїде вона туди, де тільки конем і проїдеш!
І візьме те, що хоч возом заїжджай!
Віз без віз!
ДепКорпус
Мета програми – докладно поінформувати чернігівців про діяльність органів місцевого самоврядування щодо вирішення важливих для територіальної громади питань, позицію політичних фракцій та окремих депутатів. Більшість програм розповідає про підготовку, проведення засідань сесій міської ради та основні її рішення.
Єдина країна
Спільний проект місцевих телекомпаній різних регіонів України та Незалежної асоціації мовників (НАМ).
Щотижня кожна ТК-учасник проекту самостійно формує дайджест з надісланих колегами сюжетів.
А один сюжет — опитування населення країни з гострої і резонансної теми — єдиний для усіх. При всій різнобарвності тем і життя регіонів можна сміливо констатувати: наша країна — єдина!
Жінка року
Журфікс
Культур-ревю
Культур-ревю – Огляд концертів, театральних вистав, виставок, що відбуваються у нашому місті. Про театральні прем’єри у чернігівських театрах, новинки кіно, художні виставки та арт-акції – про те, чим живуть творчі люди. І не тільки професіонали, а й аматори. Учасники програми – письменники, поети, музиканти, актори, театральні критики, шанувальники мистецтва. Дивіться нашу програму і ви завжди будете в курсі культурних подій Чернігова.
МедіаКратія
Ток-шоу у прямому ефірі з актуальних для регіону питань.
Гарячі дискусії, коментарі експертів, думка представників громадськості, інтерактивне опитування. Намагаємося разом із гостями, аудиторією в студії та біля екранів телевізора знайти шляхи вирішення проблем. Допомагають в цьому й пересічні чернігівці у сюжеті “ДемоКратія”. “БюроКратія” ж орієнтує глядача офіційним витягом з нормативного документу щодо теми обговорення.
Невідомий Чернігів
Чернігів – унікальне місто. Нас оточують всесвітньо відомі архітектурні шедеври і маленькі житлові будиночки з дерев’яним різбленням. Музеї, театри, храми – все це ми отримали у спадок від наших пращурів. Хто вони? Про історію Чернігова, видатних особистостей, архітектурні пам’ятки розповідає програма “Невідомий Чернігів”.
Репортаж з коліс
Телевізійники – кочівники. За день вони накручують по кілька кілометрів різних тем. Одні – пролітають поза увагою, як непоказні містечка за вікном авто, інші – беруть за живе і кличуть озирнутися.
Пиріг нашвидкуруч також буває смачним. Смачно про подію, з використанням всіх елементів репортажу – з журналістом – учасником подій, великою кількістю живого звуку, з мінімумом дикторських начитувань, відповідним музичним оформленням. З красивими зйомками і оригінальним динамічним монтажем. Все, що не залишає байдужим. Жива документалістика.
Та що ті політики знають?
“Та що ті політики знають?” – це своєрідне змагання. У студії грають дві команди – місцевих політиків та команда звичайних чернігівців (артисти, студенти, бізнесмени, активні мами, пенсіонери). У шоу беруть участь журі та групи підтримки. Учасники проходять через серію індивідуальних і командних змагань від ведучого. У жартівливій формі обговорюються найбільш актуальні та болючі теми, які стосуються як Чернігова, так і всієї України.
Факт-випуски
Телебачення «Новий Чернігів» не є винятком — новини каналу є основним продуктом телевізійників і найрейтинговішим для глядача. Як і більшість регіональних телекомпаній, “Новий Чернігів” віддає перевагу подіям місцевого значення: тим, що відбуваються і притаманні лише даному регіону.
Коли вигадали назву новин „ФАКТ”, ще не було відомих “Фактів” ICTV, тому вважаємо свою назву ексклюзивною та рідною. Форма подачі новин не схожа на жодну з інших телеканалів — кожний сюжет подається під рубрикою (а їх — 12):
• Факт дня — основна, на думку журналістів, подія;
• Факт-проблема — проблемний сюжет;
• Post-factum — відголосок на подію;
• Неймовірно, але факт — про щось надзвичайне, іноді в повсякденному житті;
• Кримінальний факт — повідомлення міліції, ДАІ, прокуратури;
• Смажений факт — знову про тему “з бородою”;
• «Голий» факт — інакше “без коментарів”;
• Коментар до факту — сюжет, який доповнює попередній;
• Фактик – щось веселе, святкове;
• Факт одним реченням — добірка коротких інформацій;
• Політичний факт — інформація про політичні події;
• Факти спорту — спортивні сюжети, дайджест.
При цьому тільки одна рубрика «Факт дня» є постійною, інші – періодичні , в залежності від підбору інформації. Замість диктора в студії журналісти самостійно представляють свій сюжет.
Несподівано для авторів проект став популярним не тільки в регіоні – “Факт” визнаний переможцем у категорії “Інформаційні програми” на Міжнародному фестивалі журналістики «Віра, Надія, Любов».