Мама. Вона знає тебе краще за всіх, радіє твоїм успіхам, підтримує та захищає у тяжку хвилину. Її усмішка та обійми – найдорожче у світі. Куди б нас не занесло життя, скільки б не було нам років – материнська любов завжди зігріватиме серце. Про найріднішу людину, яка подарувала нам життя, поговоримо з чернігівцями.
Моя думка – Мамо, я тебе люблю!
14.05.20230
Related tags :
День матері чернігів
Схожі новини:
26.01.20240
У Чернігові виявили склад, де незаконно торгували алкоголем та цигарками
В одному із складських приміщень Чернігова зафіксували факт торгівлі підакцизними товарами: алкогольними напоями та тютюновими виробами без акцизних марок.
Як повідомили у патрульній поліції, за в
Read More
26.05.20220
Допомога з Нової Зеландії: громада міста Гамільтон надіслала до Чернігова ємності для питної води
"Чернігівводоканал" отримав ємності для питної води з Нової Зеландії. Кошти на придбання 2200 л. ємностей зібрала громада міста Гамільтон.
За інформацією пресслужби Чернігівводоканалу, під час бой
Read More
23.12.20220
Чернігівські волонтери плетуть маскувальні сітки та кікімори для армії
Плетемо сітки – наближаємо перемогу! Єдиний волонтерський центр у Чернігові запрацював одразу після закінчення Майдану і початку російсько-української війни у 2014 році. І останні 10 місяців пр
Read More

