Війна – це серйозний виклик для держави та суспільства в цілому. Для нас вона розпочалася у 2014 році з анексії Криму та збройного конфлікту на сході нашої держави. Проте, навіть у таких умовах Україна не зупинилася на шляху до змін та реформування. Однією з ключових реформ стала реформа децентралізації. Про децентралізацію в умовах війни говоримо з Миколою Силенко, виконавчим директором Чернігівського регіонального відділення «Асоціації міст України».
На часі – Децентралізація в умовах війни
28.06.20220
Related tags :
Війна Децентралізація чернігів Чернігівщина
Схожі новини:
09.11.20230
Понад 200 вибухів за добу: російські окупанти обстріляли 10 населених пунктів Чернігівщини, є пошкодження
Російські окупанти посилили обстріли прикордоння Чернігівщини. Минулої доби ворог зі своєї території 24 рази відкривав вогонь по території області, зафіксовано 206 вибухів. Обстрілів зазнали чотири г
Read More
20.06.20230
Окупанти випустили по прикордонню Чернігівщини 11 некерованих ракет
Вранці 20 червня російські окупанти обстріляли прикордонні села на Чернігівщині. З авіації та мінометів наносили удари по населеним пунктам Семенівської громади.
Про це повідомляє ОК Північ.
Чи
Read More
26.05.20220
Чернігів провів в останню путь трьох захисників
У Чернігові 26 травня провели в останню путь трьох захисників із 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського: солдата Дмитра Семеніщева, солдата Володимира Нестеровця та солдата
Read More

