На щорічному економічному Форумі збираються провідні економісти, підприємці, політики, урядовці різних країн світу. Особистий візит міського голови у Швейцарський Давос приніс Чернігову 500 тис. доларів підтримки уряду Тайваню. Міський голова провів десятки зустрічей з політиками та бізнесменами стосовно інвестицій і допомоги місту. Про підсумки візиту на економічний Форум Владислав Атрошенко розповів на зустрічі з журналістами.
Владислав Атрошенко – Про Всесвітній економічний форум у Давосі
02.06.20220

Related tags :
чернігів
Схожі новини:
27.05.20220
Міжнародна виставка карикатур завітала до Чернігова
Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у Чернігові. Гаслом проєкту став відомий вислів про «русскій воєнний корабль». Кілька сотень робіт, які створили 40 українських та зарубіжних х
Read More
09.11.20220
Спецшколу №1 у Чернігові очолить Катерина Костюк
Нову директорку Чернігівської спеціальної школи № 1, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушенням слуху, обрали шляхом конкурсного відбору 8 листопада.
Про це пові
Read More
21.01.20220
На Чернігівщині за відмову вдягти маску оштрафували 34 людини
У Чернігові та області продовжуються перевірки з дотримання карантинних вимог у громадському транспорті, закладах громадського харчування, торговельно-розважальних центрах, місцях скупчення людей тощ
Read More