Перший раз я втікала від “руського миру” з Луганська, вдруге – з Чернігова. Мої діти точно знатимуть, що руський – це ворог. Свою історію – двічі переселенки – розповіла Ольга Колос.
Ольга Колос. Історія двічі переселенки.
27.03.20220

Схожі новини:
01.11.20210
У Чернігові з 2 листопада перекриють рух на вулиці Київській
У Чернігові з 8 години 2 листопада по 20 годину 27 листопада перекриють рух автотранспорту по вулиці Київській від вул. Гончої до вул. Північної. Тут ШБУ-14 проводитиме роботи з капітального ремонту
Read More
14.06.20220
Постраждалих немає, пожежу локалізовано – про ситуацію в Прилуках
Загиблих у Прилуках внаслідок ракетного удару немає. Людей із населених пунктів біля епіцентру пожежі тимчасово евакуювали. Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у ФБ.
Читайте
Read More
31.10.20220
За тиждень на Чернігівщині сапери ДСНС знешкодили 352 боєприпаси
Упродовж минулого тижня (з 24 по 31 жовтня) піротехніки Чернігівщини 51 раз залучалися до розмінування територій. Було вилучено та перевезено до місця тимчасового збору 352 вибухонебезпечні предмети.
Read More