З’ясовуємо, які є види допомоги дітям, позбавленим сімейного оточення; які нюанси усиновлення дитини та які права в усиновлювачів та усиновлених? Про це розпитаємо Олену Зінченко, начальницю управління (служби) у справах дітей Чернігівської міської ради.
ВеЧер 30.09.21 – День усиновлення
30.09.20210
Схожі новини:
31.05.20210
Ескулап – Лазерні методи лікування хвороб ока
Лазерні методи лікування хвороб ока: корекція зору, глаукоми, дистрофій сітківки. Де можна пройти лікування? Скільки коштує операція? Всі тонкощі підготовки до процедури і після реабілітації. Про все
Read More
03.08.20210
У Чернігові щепили від COVID-19 понад 50 тисяч містян
Від початку вакцинальної кампанії у Чернігові щеплення проти COVID-19 отримали 50 173 людини. Обидві дози вже отримали 16101 містянин.
Загалом ситуація з захворюваністю на COVID-19 &nbs
Read More
08.01.20210
Святкове дійство на Алеї Героїв
Різдвяний святвечір біля автентичного вертепу провели чернігівці, котрі завітали на Алею Героїв. На Малій міській сцені їх розважали етноколективи міської школи мистецтв і Палацу культури художн
Read More

