Воротар ФК “Десни” сьогодні відзначає День народження, Євгену виповнюється 33. Паст вже не один рік є одним з важливих елементів команди і улюбленцем чернігівських вболівальників. Повідомляє ФК “Десна”. Бажаємо Євгену ще багато успішних сезонів, мінімум травм і максимум успіхів на футбольному полі.
Євгену Пасту-33!
16.03.20210

Схожі новини:
07.01.20230
Фейкова грошова допомога: шахраї ошукали мешканку Чернігівщини на 22 тисячі гривень
Шахраї продовжують наживатися на довірливих мешканцях Чернігівщини. Черговою жертвою аферистів стала 68-річна жителька Чернігівського району.
Читайте також: Окупанти з мінометів обстріляли Семені
Read More
17.02.20230
Під час пожежі на Чернігівщині загинув літній чоловік
Вночі, 17 лютого, у селі Курінь Бахмацької територіальної громади Ніжинського району сталася пожежа житлового будинку.
Як повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області, за викликом на місце події п
Read More
25.08.20200
У військовому гуртожитку стався вибух
Трагедія у День Незалежності. 24 серпня ввечері у військовому гуртожитку на території 169-го навчального центру “Десна”, що у Козелецькому районі, стався вибух, внаслідок якого один військовий
Read More

